Экзамены

Расклад выпускных экзаменаў

Расклад выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2023/2024 навучальным годзе

 

 

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

3 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме

кабінет  гісторыі

 

5 чэрвеня

9.00

беларуская

мова

у пісьмовай

форме (пераказ)

 

кабінет

гісторыі

7 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай

форме (пераказ)

кабінет

гісторыі

 

10 чэрвеня

9.00

гісторыя

у вуснай форме

кабінет

гісторыі

 

згарнуць

Графік  кансультацый па  падрыхтоўцы  да выпускных  экзаменаў

Графік

правядзення кансультацый

па падрыхтоўцы да здачы выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання 

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў  перыяд з 27 па 31 мая 2024 года

 

Дата

Час правядзення

 

Вучэбны прадмет

Кабінет

Настаўнік

27 мая

 

 

09.00 – 9.45

9.55 – 10.40

11.00 – 11.45

Руская мова

Матэматыка

Руская мова

кабінет гісторыі

 

 

Махнач Т.М.

Быліна А.Э.

Махнач Т.М.

28 мая

 

 

09.00 – 9.45

9.55 – 10.40

11.00 – 11.45

Беларуская мова

Матэматыка

Гісторыя Беларусі

кабінет гісторыі

 

 

Байдакова К.Г.

Быліна А.Э.

Якубоўская Г.Э.

29 мая

09.00 – 9.45

9.55 – 10.40

11.00 – 11.45

Беларуская мова

Беларуская мова

Матэматыка

кабінет гісторыі

 

 

Байдакова К.Г.

Байдакова К.Г.

Быліна А.Э.

30 мая

09.00 – 9.45

9.55 – 10.40

11.00 – 11.45

Матэматыка

Гісторыя Беларусі

Гісторыя Беларусі

кабінет гісторыі

 

Быліна А.Э.

Якубоўская Г.Э.

Якубоўская Г.Э.

31 мая

09.00 - 9.45

9.55 - 10.40

11.00 - 11.45

Беларуская мова

Руская мова

Матэматыка

кабінет гісторыі

Байдакова К.Г.

Махнач Т.М.

Быліна А.Э.

 

 

згарнуць

Склад экзаменацыйных камісій

Склад экзаменацыйных камісій

для прыёму выпускных экзаменаў

па завяршэнні навучання і выхавання

на ІІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі

ў 2023/2024 навучальным годзе

 

Дата

 Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Кваліфікацый

ная катэгорыя

3 чэрвеня

матэматыка

старшыня

Калоша І.І.

дырэктар

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Тарасевіч В.В.

 

настаўнік

матэматыка

першая

Федчанка Л.А.

 

настаўнік

матэматыка

вышэйшая

5 чэрвеня

беларуская мова

старшыня

Быліна А.Э.

намеснік дырэктара

настаўнік пачатковых класаў

першая

члены камісіі:

Калоша І.І.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Байдакова К.Г.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

без катэгорыі

7 чэрвеня

руская мова

 

старшыня

Калоша І.І.

дырэктар

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі:

Махнач Т.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

Казак В.А.

настаўнік

руская мова і літаратура

вышэйшая

10 чэрвеня

гісторыя Беларусі

старшыня

Быліна А.Э.

намеснік дырэктара

настаўнік пачатковых класаў

першая

члены камісіі:

Якубоўская Г.Э.

настаўнік

гісторыя

вышэйшая

Ерковіч Г.Я.

 

настаўнік

гісторыя

першая

згарнуць